19 Mayıs 2012 Cumartesi

Guru'lar ile alışverişte bir ilk Gurunzi


Gurunzi ile ilk tanışmam sevgili arkadaşım Ayşe Kucuroğlu aracılığı ile oldu, daha sonra beni ofisimde ziyaret ettiler ve gerek yaklaşımları gerek profesyonellikleri ile tüm Gurunzi ekibi ve sistemi beğenimi kazandı.

Takip eden günlerde Bebek Happily Ever After’da blogger arkadaşlarım ile birlikte Gurunzi’nin misafiri olduk ve keyifli bir sabah kahvaltısında Can Bey’den Gurunzi’yi dinledik. Can Elbeyli Gurunzi’nin ortaklarından ve benim de Gurunzi ile olan projemi yöneten kişi. Blogger olarak toplantıya katılmamın yanı sıra Türkiye ve Yunanistan temsilcisi olduğum Petunia Pickle Bottom’lar Anneler Günü’nden bu yana Gurunzi vitrininde ve Ayşe Kucuroğlu önerisi ile satışta, kaçırdık diye üzülmeyin daha 6 ay Gurunzi’deyiz.

Gurular ile alışveriş konseptini Amerika’da birkaç sitede görmüştüm. Açıkçası bir aslan burcu olarak bir konuda Guru tavsiyesi olan bir ürün her zaman ilgimi çekmiştir. Gurunzi gurularını doğru seçmiş ve doğru ürünler ile ilerliyor. Yaratılan en büyük fark guruların önerdikleri ürünleri kendilerinin mutlaka kullanıyor ve faydalarını bizzat yaşıyor olmaları. Daha da ötesi gurular önerdikleri ürünleri gerçekten sahipleniyor ve etkiyi arttırabilmek adına fark yaratacak yeniliklere de imza atıyorlar.

Benim fark yaratan gurum Ayşe Kucuroğlu Petunia’yı tanıtan çok güzel kısa bir video hazırlamış, ben çok beğendim ve burada da sizlerle paylaşmak istedim.Hiçbir ürün Gurunzi’de öylesine seçilmiyor ve tabi ki her başvuran marka ve ürün de Gurunzi vitrinine kabul edilmiyor. Siteyi ziyaret ettiğinizde zaten farkı ve kaliteyi hissediyorsunuz. Derin Sarıyer, Tuba Ünsal, Özgür Şef, Emir Uras, Buse Terim, Devletşah ve benim canım arkadaşım Ayşe Kucuroğlu şu anki gurular. Guruların sayısının artacağını biliyorum, bununla beraber sürpriz gurular kimler olacak merakla bekliyorumJ

Gurunzi’yi mutlaka ziyaret edin, üye olun ve gurunuzu seçin. (www.gurunzi.com) Sonra geriye sadece gurunuzun sizin için seçtiği ürünü beklemek kalıyor. Beklerken yorulmanız, araştırmanız, bulmanız gerekmiyor. Çünkü gurunuz size bizzat mail gönderiyor ve sizin için seçtiği ürünü size haber veriyor. Bu noktada size kalan ihtiyacınız ve beğeniniz doğrultusunda gurunuzun önerdiği ürünü almak. Üstelik ürününüz size ulaştığında bir sürpriz daha sizi bekliyor, paketinizin içerisinden gurunuz tarafından yazılmış ve imzalanmış bir de mektup çıkıyor. Bunlar benim görüşlerim sizinle Gurunzi’nin kendi ifadesi ile de Gurunzi’yi paylaşmak istedim. 
Aşağıda açıklamayı bulabilirsiniz.

Takip ettiğiniz bir ünlüyle alışverişe çıkmak, zevkine, fikrine ve bilgisine güvendiğiniz bir tasarımcı, mutfak üstadı ya da stil danışmanı, yani bir Guru ile yeni ürünleri keşfetmek, onların kullandıkları ve memnun oldukları eşyalardan haberdar olmak isterseniz Gurunzi sizi bekliyor. 


Gurunzi, farklı ilgi alanlarında takip ettiğiniz, tarzını beğendiğiniz, zevkine güvendiğiniz kişilerle sizi buluşturan bir alışveriş platformu. Gurunzi.com’da Stil & Dizayn, Yemek, Kişisel Bakım ve Çocuk kategorilerinde, konusunda uzman Guruların sevdiği, denediği ve sizler için seçtiği  ürünlerle tanışabilir, %50’ye varan indirimli fiyatlarla özel bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.
Gurunzi’de ilgi alanlarınız doğrultusunda, sadece takip etmek istediğiniz Guruları seçerek kendi alışveriş grubunuzu oluşturabilir ve alışveriş keyfinizi kişiselleştirebilirsiniz.


Gurunzi Guruları sizin için en iyi ürünleri keşfediyor, deniyor ve öneriyor. Gurunzi bu ürünleri kampanya süresince indirimli fiyatlarla size ulaştırıyor. Hem de Guru’nuzun sizin için kaleme aldığı kullanım önerileri ve deneyimleri de ürün tanıtım sayfalarında sizleri bekliyor. Böylece hem takip ettiğiniz Guru tarafından onaylanmış ürünün içeriğinden ve kalitesinden emin oluyor, hem de Gurunzi ayrıcalığı ile fiyat avantajı elde ediyorsunuz.


Ürününüzü hemen almanız da şart değil. Kampanya bitiminden sonra ürününüz sizi Guru’nuzun koleksiyonunda orijinal fiyatı ile bir süre daha bekliyor. Size sadece karar vermek kalıyor!
Gurunzi; Gurularla Alışveriş! 

O zaman Gurunzi’den yeni gurular ve yepyeni markalara ait ürünler bekliyoruz.

Tebrikler Gurunzi…

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Pehh peehh! baya iyi reklam olmuş. Gurunzi sana güzel bir kıyak yapsın:)

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı